27 stycznia 2023r.

Targi Edukacyjne w Luboniu.

W dniu wczorajszym, 26 stycznia, miało miejsce duże przedsięwzięcie. Zostaliśmy poproszeni o zaprezentowanie naszej oferty edukacyjnej na Targach w Luboniu. Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 5. Targi Edukacyjne to impreza przygotowywana na szeroką skalę, podczas której szkoły ponadpodstawowe z Poznania i okolic miały okazję się zaprezentować. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie i rodzice ze szkół podstawowych z Lubonia i okolic. Bardzo dużo przybyłych uczniów wykazało zainteresowanie podjęciem nauki w naszej placówce. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Państwa natomiast serdecznie zapraszamy do obserwowania nas na FB oraz regularnego przeglądania naszej strony internetowej, na której na bieżąco umieszczamy informacje m. in. o naszej ofercie, terminach drzwi otwartych oraz zasadach i terminach rekrutacji.

targi edukacyjne targi edukacyjne targi edukacyjne targi edukacyjne targi edukacyjne targi edukacyjne

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl