16 grudnia 2022r.

1 b TH w Stacji Bowling

Przedłużając czas Mikołajek, klasa 1 b TH integrowała się w Stacji Bowling w Krośnie. Pogoda, jak to w grudniu nie rozpieszczała nas. Zarówno w jedną jak i w drugą stronę naszego marszu padał to śnieg, to deszcz. Nie zraziło nas to i po krótkim czasie, z uśmiechami dotarliśmy do celu. Na miejscu dzieląc się na grupy graliśmy w kręgle, piłkarzyki, darta i bilard. W między czasie zajadaliśmy pyszną pizzę. Czas, który spędziliśmy nie był czasem zmarnowanym, będziemy go ciepło wspominać.
Wycieczkę dofinansował Powiat Poznański.
Joanna Pajączek

wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka wycieczka

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @ zs-mosina.pl