21 maja 2022r.

Z³oto ch³opców i br±z dziewcz±t - Pi³ka siatkowa pla¿owa

Za pla¿y w Kórniku rozegrane zosta³y Mistrzostwa Powiatu Poznañskiego w Pi³ce Siatkowej Pla¿owej. Do rywalizacji stanê³y dru¿yny nastêpuj±cych szkó³: Zespó³ Szkó³ z Mosiny, Zespó³ Szkó³ z Kórnika, Zespó³ Szkó³ z Tarnowa Podgórnego, Zespó³ Szkó³ ze Swarzêdza. Podczas rywalizacji pogoda dopisa³a, by³o s³onecznie i ciep³o, organizatorzy zapewnili napoje oraz posi³ek.
Nasz± szko³ê reprezentowa³y dwie dru¿yny:
- dru¿yna ch³opców w sk³adzie:
         Kamil Drobiñski z klasy 2b BSIS
         Nikodem Cymerlik z klasy 3b TH
         Bartosz Wojciechowski z klasy 3c TH
- dru¿yna dziewcz±t w sk³adzie
         Virginia Siódmiak z klasy 1a Tl
         Sandera Fischer z klasy 3c BSIS
         Wiktoria Lewandowska z klasy 3c BSIS
Ch³opcy od pierwszego meczu grali niesamowicie, byli zgrani i dobrze komunikowali siê na boisku, Kamil Drobiñski mimo kontuzji palca gra³ do koñca wszystkich meczy. Finalnie ch³opcy zajêli pierwsze miejsce - zdobyli z³oty medal!!!!! i bêd± reprezentowaæ nasz± szko³ê na wy¿szych etapach w zawodach Rejonowych województwa Wielkopolskiego - TRZYMAMY KCIUKI ZA DALSZY ETAP I GRATULUJEMY Z£OTEGO MEDALU!
Dziewczêta walczy³y dzielnie pokonuj±c Zespó³ Szkó³ w Kórniku, uleg³y dru¿ynie ze Swarzêdza i Tarnowa Podgórnego, walka by³a d³uga i mêcz±ca ze wzglêdu na s³oñce oraz piaszczyste pod³o¿e boisk. Gratulujemy dziewczêtom wytrwa³o¶ci i zaciêcia sportowego oraz oczywi¶cie br±zowego medalu przywiezionego z zawodów.
Iwona Trafankowska

Mosina - Zespó³ Szkó³ - Liceum Ogólnokszta³c±ce, Technikum, Bran¿owa Szko³a I Stopnia - Zapoznaj siê z wydarzeniami w bie¿±cym roku szkolnym

Zespó³ Szkó³ im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl