9 maja 2022r.

Zmagania hotelarzy w XII „Dniu Hotelarza”

Uczniowie klasy 3c technikum (technik hotelarstwa): Alicja Rapinczuk oraz Bartosz Wojciechowski uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Hotelarskiej z ZSPS w Poznaniu. To już czwarte podejście naszych uczniów w tych zmaganiach.
      Konkurs obejmował zagadnienia z tematyki obsługa konsumenta, znajomości języków obcych oraz pytań z zakresu podstaw hotelarstwa i bezpieczeństwa i higieny pracy. Uczniowie mieli np. rozpoznać urządzenia służby pięter i gastronomii hotelowej.
Nasi uczniowie, po przeprowadzeniu wszystkich rund turniejowych, zajęli szóste miejsce.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl