10 marca 2022r.

Nauka logistyki nie musi być nudna!

Formowania ładunku na paletach w praktyce można nauczyć się w klasie. Dziś uczniowie klasy I A technikum logistycznego się o tym przekonali. Do zaplanowania mieli przewóz towarów dla dwóch klientów, którzy zamówili w naszej firmie sprzęt AGD. Dodatkową trudność w formowaniu tego ładunku stanowiły ograniczenia wagowe ładunku znajdującego się na palecie oraz ograniczenia związane ze specyfiką przygotowywanych do przewozu towarów – klienci zamówili lodówki, które mogą być przewożone tylko w pozycji pionowej. Większość uczniów, pomimo tego, że są dopiero w pierwszej klasie poradziła sobie z tym zleceniem doskonale. Można pokusić się o stwierdzenie, że poziom obsługi klienta, w naszej klasowej firmie, osiągnął wysoki poziom.

logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk   logistyk

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl