24 lutego 2022r.

Hiszpańskie praktyki w obszarze logistyki

Kończy się trzeci tydzień naszego pobytu w Maladze, gdzie odbywamy praktyki zawodowe oraz zapoznajemy się z historią i kulturą Hiszpanii. Logistykę w praktyce poznajemy w firmach: GRUPO DISOFIC SL., PARQUET DIRECTO, FUNDACION CUDECA. Opiekę w pracy sprawują nad nami nasi tutorzy, ale na pomoc w wykonywaniu nowych zadań możemy liczyć że strony wszystkich współpracowników.
Wiedzę zdobytą w szkole wykorzystujemy przy kompletacji towaru, formowaniu i zabezpieczaniu ładunków, przygotowaniu ich do transportu oraz dostarczaniu we wskazane lokalizacje. Poza czynnościami związanymi z obsługą zleceń zajmujemy się również konserwacją urządzeń pomocniczych wykorzystywanych w procesie transportu i składowania. Podczas wykonywania zadań zawodowych, jak i w codziennym życiu w Maladze doskonalimy nasze umiejętności językowe. W zależności od sytuacji posługujemy się tu językiem hiszpańskim lub angielskim. Jesteśmy przekonani, że ze słonecznej Hiszpanii wrócimy z dużym bagażem doświadczeń związanych z zawodem i umiejętnościami radzenia sobie w środowisku odmiennym kulturowo.

Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga   Malaga

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl