8 lutego 2022r.

Grzegorz Hildebrand Mistrzem Polski Seniorów
w zapasach klasycznych

Kolejnym sukcesem może pochwalić się nasz uczeń – Grzegorz Hildebrand – klasa 3a technikum – technik logistyk. Podczas ostatnich Mistrzostw Polski w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w Kostrzynie nad Odrą Grzegorz wywalczył pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 55kg. Sukces ten jest tym cenniejszy, iż nasz zapaśnik wygrał wszystkie 5 walk jakie stoczył bez straty punktu. Na koniec zawodów nasz uczeń został nagrodzony tytułem najlepszego zapaśnika odbywających się właśnie Mistrzostw Polski. W finale, Grzesiek pokonał przeciwnika 20 lat starszego od siebie, któremu w tym przypadku spore doświadczenie nie wiele pomogło.
Gratulujemy kolejnego sukcesu! Brawo!!!

zapasy klasyczne   zapasy klasyczne   zapasy klasyczne   mistrz   zapasy klasyczne

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym

Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie

62-050 Mosina, ul. Topolowa 2, tel. 61-81-32-922, e-mail: sekretariat @zs-mosina.pl

Witrynę redaguje: Paweł Zawieja