9 grudnia 2021r.

IIId BS1S w tarnowskich termach

Uczniowie klasy III D BS1S wybrali się na wycieczkę integracyjną do Tarnowa Podgórnego, której celem była wizyta na tamtejszych termach, w których spędziliśmy 2 godziny, korzystające z jacuzzi, biczy wodnych, zjeżdżalni i mnóstwa innych oferowanych atrakcji. Woda wzmaga apetyt, więc po kąpielach udaliśmy się do jednej z mosińskich restauracji, gdzie zjedliśmy obiad oraz pyszny deser.
Koszty wyjazdu pokrył organ prowadzący Zespół Szkół im. Adama Wodziczki w Mosinie – Powiat Poznański.

termy   termy   termy   termy   termy

Mosina - Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia - Zapoznaj się z wydarzeniami w bieżącym roku szkolnym