5 listopada 2021r.

Klimat jak z minionych epok

Wspaniałą podróż przez historię motoryzacji przeżyli uczniowie kl. 2ATL oraz 3ATL odwiedzając Największe Targi Pojazdów Zabytkowych Retro Motor Show w Poznaniu. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wyjątkowych marek i modeli, których niejeden miłośnik motoryzacji chciałby mieć w swoim garażu. Zobaczyli setki zadbanych, zabytkowych aut indywidualnych wystawców, organizacji oraz członków zrzeszenia sympatyków motoryzacji takich, jak np.: Austor, Giełda Klasyków, Porsche Club Poland, Bawaria Racing Power, Fabryka Klasyków, Citroen Oldtimer Club Polska, Automobilklub Wielkopolski. Poza pojazdami, które nie sposób zobaczyć na co dzień na ulicach, w retro-nastrój wprowadziła uczniów klimatyczna muzyka i stroje. Przy dźwiękach swingu, najpiękniejszych utworach lat 20 i 30 oraz współczesnych hitach w swingowej aranżacji łatwo było przenieść się w czasie i odprężyć. Rozmarzeni i zrelaksowani uczniowie zakończyli pobyt na słodko w targowej kawiarence przy dobrej kawie, słodkościach i pierwszych w tym roku rogalach świętomarcińskich. Wycieczkę zorganizowała p. Blanka Świtaj-Łukasik z p. Przemysławem Sadowskim. Na pewno tam jeszcze wrócimy !

samochody

samochody   samochody   samochody   samochody   samochody   samochody   samochody   samochody   samochody

samochody