26 października 2021r.

Nakręć się dla Patryka

nakretki      Patryk w wieku 9-ciu lat doznał ciężkiego urazu mózgowo - czaszkowego, wielonarządowego (wypadek komunikacyjny). Od tego czasu rodzice nieustannie uczą go wszystkiego na nowo. Cały czas ćwiczy. Dzięki temu Patryk wiele osiągnął. Od nowa nauczył się mówić, czytać, pisać, jeść, ubierać... Teraz rodzice robią wszystko, aby mógł samodzielnie chodzić. Chcą, żeby znów były szczęśliwy. Dlatego w naszej szkole prowadzimy akcję „Nakręć się dla Patryka”, czyli zbieramy nakrętki. Nie wymaga to wielkiego wysiłku tylko dobrej pamięci, aby nie wyrzucać plastikowych nakrętek tylko skrzętnie zbierać.

Nakrętki prosimy wrzucać do pojemnika, który znajduje się na pierwszym piętrze w naszej szkole, przy pokoju nauczycielskim. Prosimy was o pomoc w imieniu Patryka.