30 września 2021r.

Przełajowe biegi sztafetowe powiatu poznańskiego

Brązowy medal chłopców.

Pogoda dopisała. Na starcie pojawiły się licznie zawodnicy i zawodniczki rywalizując na następujących dystansach: dziewczęta - sztafeta 6 x 1000m i chłopcy - sztafeta 6 x 1200m.
Szkołę naszą reprezentowała zarówno drużyna chłopców jak i drużyna dziewcząt.
Drużyna dziewcząt walczyła bardzo dzielnie dając z siebie więcej niż można było i zdobyła 4 miejsce, tutaj trzeba bardzo pochwalić zespół żeński ponieważ pierwszy raz od 3 lat dziewczęta podjęły walkę i stanęły na starcie sztafetowych biegów przełajowych (gratulacje za odwagę), chłopcy do 4 zmiany plasowali się na 2 miejscu, jednak rywalizację ukończyli na miejscu 3.
Zawody przebiegały w bardzo miłej atmosferze i rywalizacji fair play. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, zapewniając ciepłe napoje, opiekę medyczną oraz bardzo sprawną organizację imprezy.
Składy naszych sztafet:
Dziewczęta:
1.Vogt Lidia ( najlepszy międzyczas na 1000m z całej szóstki startujących 4m15 sekund)
2. Rożek Aleksandra
3. Łukasik Oliwia
4. Śmigielska Amelia
5. Michalska Maria
6. Nowaczyńska Dominika
Chłopcy
1. Przymusiński Filip ( najlepszy międzyczas na 1200m z całej szóstki startujących 3m47 sekund)
2. Korcz Dawid
3. Lisek Marcin