6 października 2021r.

Wybory do MRI

Wczoraj odbyły się drugie w tym roku szkolnym wybory do Młodzieżowej Rady Internatu (MRI). Było poważnie i zabawnie. Za każdym razem wybory są pretekstem do dobrej zabawy. Przyznać jednak trzeba, że udział w tych wyborach to poważna sprawa. Wszak Młodzieżowa Rada Internatu jest organem szkoły. Wybieramy ją na każdym turnusie. Czasami bardzo trudno zmobilizować młodzież do udziału w tym przedsięwzięciu ale zawsze jest tak, że nikt nie żałuje swojego udziału. Czasami trzeba po prostu przemóc swoje niechęci i pójść sprawdzić o co tu chodzi!
Na tym turnusie Rada składa się z następujących osób:
     Przewodnicząca MRI: Vanessa Cicha, która kształci się w zawodzie kucharza;
     I z-ca: Kacper Rybicki, który kształci się w zawodzie elektryka;