23 września 2021r.

Integracja kl. Ib i IIb TH

Czas ograniczeń minął, a my czekaliśmy z utęsknieniem na zaplanowaną w czerwcu wycieczkę. Wspólnie z uczniami klasy pierwszej technikum hotelarskiego wyruszyliśmy autokarem do Śremu. Naszym pierwszym przystankiem były kręgle. Podzieliśmy się na drużyny i w sympatycznej atmosferze walczyliśmy o symboliczne nagrody. W tym czasie klasa pierwsza bawiła się na laserowym paintballu. Następnie nasza klasa udała się do Dystrykty na paintball laserowy. Walka pomiędzy drużynami była bardzo zaciekła. W efekcie zwyciężyła drużyna złożona z dziewczyn. Każdy dał się poznać z zupełnie innej strony: snajpera, dobrego stratega czy sportowca. Po zmaganiach zjedliśmy obiad i wróciliśmy do Mosiny. Podczas wycieczki aktywnie spędziliśmy czas ze sobą, dużo rozmawialiśmy i się śmialiśmy. Pogoda dopisała, a humory mieliśmy doskonałe.
Koszty wyjazdu pokrył organ prowadzący Zespół Szkół im. Adama Wodziczki – Powiat Poznański.
Uczniowie klasy drugiej technikum hotelarskiego

Integracja   Integracja   Integracja   Integracja   Integracja   Integracja   Integracja