28 marca 2018r.

Powrót hotelarzy z praktyk w Berlinie

Wrócili po miesięcznym pobycie w Berlinie nasi uczniowie, którzy odbywali w tym czasie praktyki zawodowe w tamtejszych hotelach w ramach projektu finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego”. Przedsięwzięcie „Hotelarze z Wodziczki – europejski rynek pracy na Was czeka”, realizowane było na zasadach programu Erasmus+ .
     Głównymi celami projektu był wzrost kompetencji zawodowych młodzieży w zawodzie technik hotelarstwa oraz podniesienie umiejętności z zakresu języków obcych.
     Nasi uczniowie zostali wysoko ocenieni przez berlińskich hotelarzy uzyskując w zdecydowanej większości oceny bardzo dobre i celujące za okres odbywanej praktyki. Wszystkim uczniom i opiekunowi praktyk p. Marzenie Adamczak oraz koordynatorowi projektu p. Annie Sawińskiej gratulujemy bardzo dobrego przygotowania wyjazdu, przygotowania młodzieży do praktyk i osiągniętej przez nich wysokiej oceny.