14 maja 2024r.

Sparing naszych unihokeistów

W niedzielny majowy poranek w sali gimnastycznej w Pecnej odbył się mały festiwal unihokeja. Nasi reprezentanci w unihokeju zagrali towarzysko ze Spartanami z Opalenicy, a tuż po nich młodsi koledzy i koleżanki z miejscowej Szkoły Podstawowej w Pecnej. Nasi uczniowie mogli sprawdzić swe umiejętności na tle bardzo wymagającej drużyny. Mecz był bardzo wyrównany, a wynik nie był najważniejszą sprawą. Udało przeprowadzić się kilka ciekawych zagrań, zabrakło jednak trochę skuteczności. Publiczność na trybunach także dopisała, ponieważ w dniu tym zagrali też młodsi adepci unihokeja, którzy mogli podpatrywać umiejętności swych starszych kolegów. Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.
Na koniec nasi uczniowie otrzymali słodkie upominki w ramach Szkolnego Klubu Unihokeja, które finansowane są ze środków Powiatu Poznańskiego.

unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej unihokej